F I Y

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

- İLETİŞİM -

Misyonumuz

Vizyonumuz

Kuruluşumuzdaki temel prensipleri özenle koruyarak, geleneğe daima önem vererek, ancak çağın ötesinde plan ve projeleriyle ise yenilikçi bir çizgide emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

 

Lüks araç satış ve destek hizmetlerini vermek için kurulan EFRAN AUTO vermiş olduğu yüksek kalitede hizmet ile kısa zamanda, otomotiv sektörünü takip eden herkesin bildiği, güvenilir bir araç satış markası haline gelerek sektöre değişik bir bakış açısı getirmiş verdiği hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir...

 

Sedan, Spor ve 4*4 segmentlerindeki en iddialı markaları kendi çatısı altında toplamayı başaran EFRAN AUTO, zengin seçenekleriyle beklentinize uygun bir araca ulaşmanızı sağlar.

 

EFRAN AUTO, müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini sürekli olarak takip ederek en son teknolojiyle özenle tasarlanan en yeni otomobilleri sizlere sunuyor. Dünyanın dört bir köşesinden getirilen seçkin markaları aynı çatı altında toplamayı başaran EFRAN AUTO, otomobil tutkusunu içinde hissedenlere ev sahipliği yapıyor.

 

Araç yelpazemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Firmamızı büyüterek en çok tercih edilen sektörün lideri olarak, rekabet gücümüzü arttırmayı hedefliyoruz.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyetini, müşterilerimizin araçlarımıza ve firmamıza olan güvenini, rekabet gücümüzün sürekliliğini ve en iyi hizmeti vermek lider bir otomobil satıcısı olarak başarıyla yürüterek, premium araç tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri olmuştur.

 

 

 

 

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş araç yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve Kayseri'nin en değerli ve en çok tercih edilen otomobil şirketi olmak, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak herkesin çalışmak istediği ve çalışmakten gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır.

Büyümek

 

Marka Olmak

 

Kurumsal Yönetim

Standartlarını Oturtmak

 

Rekabetçi Olmak

 

İnovatif

 

Müşteri Odaklılık

 

DEĞERLER

 

Kanunlara ve yasal düzenlemelere

titizlikle uymak

 

İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak

 

İşte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak

 

Emeğe ve insana değer vermek

 

Çok çalışmak

 

m

created by Creativİstanbul

+90 352 333 39 38

info@efran.com.tr

Yıldızevler mah. 320. sok. Kınaş Vizyon altı 2/a 38020 Kocasinan/Kayseri

e n
F I Y